Przerabianie biżuterii

przerabianie biżuterii gdyniaMasz biżuterię, którą chcesz zmienić? Sklep jubilerski Oro Project w Gdyni oferuje usługi projektowania i przeróbki biżuterii na zamówienie. Bez względu na to, jaki jest to rodzaj biżuterii, czy kupiłeś ją w innym miejscu, czy też zaprojektowałeś je na indywidualne zamówienie i masz ochotę wprowadzić w nim jakieś zmiany, Oro Project może Ci pomóc.

Możemy przerobić Twoją biżuterię, niezależnie czy jest to mała, czy duża zmiana. Coraz popularniejsza jest zmiana stylizacji biżuterii, polegająca na wykorzystaniu biżuterii ze starego złota do stworzenia czegoś zupełnie nowego.

Pierścionek z brylantem można zamienić w piękny naszyjnik lub kamienie (diament lub brylant, szmaragd, rubin, szafir, topaz, opal) z odziedziczonej bransoletki można wyjąć i włożyć w pierścionek zaręczynowy. Metale szlachetne (złoto, srebro, platyna) można stopić i wykorzystać w nowym projekcie.

Być może biżuterię, który nosiłeś przez 15 lat uważasz za staroświecką. Dlaczego nie wykorzystać starego złota lub srebra do stworzenia nowej biżuterii.

Nasi projektanci biżuterii, mogą nie tylko przeprowadzić Cię przez cały proces, ale także wprowadzić niezbędne zmiany w biżuterii zgodnie z Twoimi wymaganiami. Porozmawiaj z naszym ekspertem lub odwiedź nas, aby uzyskać więcej informacji.

TOP