Komputerowe projektowanie biżuterii 3D

komputerowe projektowanie biżuterii 3D gdyniaWraz z rozwojem technologii projektowanie 3D staje się coraz bardziej popularne jako przydatne narzędzie dla firm i konsumentów. Szczególnie w branży jubilerskiej technologia modelowania 3D podniosła poprzeczkę w zakresie tworzenia niestandardowych projektów i angażowania klientów w cały proces, od pomysłu do stworzenia.

W przypadku wyboru odpowiedniego pierścionka zaręczynowego, znalezienie idealnego modelu może okazać się dość trudnym zadaniem. W świecie masowej produkcji, biżuteria projektowana w 3D zyskuje na popularności, ponieważ jest dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz jest w pełni spersonalizowana. Wartość sentymentalna rośnie wykładniczo, gdy klienci są w stanie wprowadzić własne pomysły i zaangażować się w ten proces. Oro Project Gdynia wykorzystuje oprogramowanie do modelowania 3D, aby stworzyć unikalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju projekt.

Od wstępnych szkiców nasi jubilerzy mogą tworzyć cyfrowe modele 3D, począwszy od ustawienia metalu szlachetnego (złoto, platyna, srebro itp.) po kształt kamienia (owalny, okrągły, poduszka itp.), koloru, rozmiaru, oprawy i szczegółów takich jak grawerunek. Korzystając z naszego oprogramowania, przed podjęciem ostatecznej decyzji mogą Państwo porównać różne projekty. Na każdym etapie mają Państwo swobodę zmiany projektu i upewnienia się, że ostateczna wersja pierścionka zaręczynowego spełnia Wasze oczekiwania. Również na końcowym etapie modelowania istnieje kilka elementów, w których jubilerzy z Oro Project udzielą wsparcia, włączając w to rozmiar i powiększenie minimalizujące efekt skurczu podczas odlewania, regulacja szerokości pasma lub zmiana liczby zębów, aby lepiej pasowały do stylu i rozmiaru kamienia szlachetnego.

W branży jubilerskiej komputerowe projektowanie biżuterii ma wiele zalet, zwłaszcza pod względem kreatywności. Umożliwia projektantom projektowanie skomplikowanych kształtów niemożliwych do uzyskania tradycyjnymi metodami wytwarzania. Daje również większe możliwości personalizacji, satysfakcjonując konsumentów poszukujących nowej i oryginalnej biżuterii. Technologie projektowania 3D to przede wszystkim dodatkowe narzędzie dla tych artystów, którzy oprócz tradycyjnych technik chcą wyrazić swoją wyobraźnię. Oro Project jest jednym z kilku sklepów jubilerskich w Gdyni, który wykorzystuje projektowanie 3D do tworzenia unikalnej biżuterii o zaskakujących kształtach.

TOP