Grawerowanie biżuterii

grawerowanie biżuterii gdyniaSpraw, aby Twoje niezwykłe wydarzenie lub prezent był jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki spersonalizowanej wiadomości. Najczęściej grawerujemy pierścionki, naszyjniki, wisiorki i bransoletki. Możemy grawerować ręcznie lub maszynowo. Istnieje wiele różnych stylów do wyboru.

Grawerowanie jest możliwe na większości biżuterii. Istnieją trzy rodzaje grawerowania:

• grawerowanie wewnętrznej części pierścionka. Przed rozpoczęciem prac, dopasujemy długość tekstu do pierścionka. Liczba znaków, które się zmieszczą, zależy od kilku czynników: rozmiaru i szerokości pierścionka, wielkości kamienia oraz sposobu jego mocowania.
• grawerowanie komputerowe. Spersonalizowane wiadomości można wygrawerować na upominkach i płaskich przedmiotach, takich jak wisiorki i zawieszki. Oro Project wykorzystuje komputerowy grawer na większości z tych przedmiotów. Metal na upominku, zawieszce lub zawieszce musi być na tyle gruby, aby grawer nie wpływał negatywnie na przedmiot. Nie można grawerować pustej biżuterii.
• grawerowanie ręczne (zwykle ozdobne lub monogramy na zewnętrznej stronie biżuterii). Grawerowanie ręczne i monogramy wymagają wyjątkowego poziomu umiejętności, odpowiedniego sprzętu i wieloletniego doświadczenia. Wszystkie nasze ręczne grawerowania i monogramy są wykonywane z wyjątkową dbałością o szczegóły. Istnieje wiele wzorów grawerowania, które muszą być dopasowane do zewnętrznej części pierścionków i biżuterii, w zależności od szerokości grawerowanego obszaru. Wszystkie grawerowania wykonywane są w naszym sklepie.

TOP