Biżuteria ze srebra

Znaczenie srebrnej biżuterii

Bywały okresy w historii kiedy ludzie cenili srebro bardziej niż złoto. Kilka czynników sprawia, że srebro jest jednym z najpopularniejszych metali jubilerskich. Jego blask tworzy jeden z najpiękniejszych efektów wizualnych. Jest ono jednocześnie znacznie tańsze niż złoto czy platyna. Aczkolwiek ze względu na fakt, że srebro tak dobrze przewodzi ciepło, jest trudniejsze w obróbce niż złoto

Podobnie jak złoto, czyste srebro jest miękkie i łatwe do uszkodzenia. Dlatego producenci biżuterii często łączą srebro z twardszymi metalami, aby poprawić jego trwałość. Dzięki stopom srebra mogą tworzyć piękne, mocne elementy nadające się do codziennego noszenia.

Biżuteria ze srebra

Sklep jubilerski Oro Project oferuje szeroką gamę produktów wykonanych ze srebra. Z wielką starannością tworzymy kolekcję biżuterii. Nasza oferta obejmuje: srebrne kolczyki, naszyjnik, bransoletki, pierścionki, wisiorki, broszki, spinki do mankietów i krawatów oraz upominki dla kobiet.

Srebrna nowoczesna biżuteria zyskuje na popularności wśród kobiet. Nasza kolekcja srebrnej nowoczesnej biżuterii charakteryzuje się niepowtarzalnym charakterem. To idealne połączenie tradycji ze współczesnością, które nada Tobie wyrazistości. Ponadto, srebrna biżuteria jest odpowiednia do każdego rodzaju stroju.

Srebro jest odpowiednie dla klientów zwracających uwagę na budżet. Coraz więcej nowoczesnych kobiet, od czynnych zawodowo po studentki i gospodynie domowe, wybiera obecnie srebrną biżuterię. Srebro pasuje do wszystkich odcieni i kolorów skóry. Ponadto nie wywołuje ono alergii. Srebro jest również powszechnie znane z wielu korzyści zdrowotnych. Mówi się także, że ma właściwości lecznicze. Ze względu na swoje właściwości zaleca się jedzenie i picie z naczyń wykonanych ze srebra. Mocną stroną srebrnej biżuterii jest przystępna cena.

Galeria biżuterii ze srebra

Producenci srebra oraz organizacje wspierające rozwój sektora jubilerskiego

TOP