Biżuteria z białego złota

biżuteria białe złotoBiałe złoto to piękny, szlachetny metal. Ma taki sam wygląd jak platyna i srebro, ale ma bardziej przystępną cenę niż platyna i jest znacznie bardziej wytrzymałe niż srebro. To idealny wybór dla tych, którzy wolą biały, srebrzysty wygląd od żółtego złota. Jego neutralny kolor i trwałość sprawiają, że stanowi doskonałą oprawę dla wszystkich kamieni szlachetnych. Ma piękny i klasyczny wygląd. Pasuje do wszelkich stylizacji i wydarzeń.

Białe złoto składa się z czystego złota zmieszanego z metalami stopowymi, które mają srebrzystobiały kolor, takimi jak pallad i srebro. W każdej złotej biżuterii czyste złoto musi być zmieszane z twardszymi metalami, aby uzyskać dodatkową trwałość i wytrzymałość. Białe złoto jest dodatkowo pokryte szlachetnym metalem zwanym rodem. Rod pochodzi z tej samej rodziny metali co platyna.

Ze względu na popularność białego złota w Oro Project Gdynia można znaleźć niemal każdy rodzaj biżuterii. W ofercie posiadamy różne rodzaje wisiorków, naszyjników, pierścionków, kolczyków i bransoletek zarówno w ozdobnych, jak i prostych eleganckich stylach.

Galeria biżuterii z białego złota

TOP